Sign In

Blog

Posledné články

Nuru masáž, ako ju nikto nepozná. Intímna erotická masáž.

Nuru masáž,ako som ju spoznal sám.

Dotyky, ktoré nám tak chýbajú, ale tak trocha iným spôsobom. Taká je Nuru masáž, ako ju nikto nepozná. Zase som hľadal nové intímne stretnutie so ženami. Videl som o Nuru masáži videá, ale chcel som to zažiť na vlastnej koži. Podotýkam, že znova išlo o sexuálnu skúsenosť bez pohlavného styku.

Nuru masáž v Bratislave

Na dohodnuté stretnutie som išiel do Bratislavy. Dve mladé študentky ma už čakali. Privítali ma obidve oblečené v županoch vyšívaných áziskými motívmi tigrov.

Krása. Blondína a rusovláska ma zaviedli do svojho útulného bytu, ktorý ladil s ich životným štýlom. Z bytu som vyčítal, že žijú spolu. Bol to môj sen, zažiť niečo výnimočné s dvoma mladými ženami. Už mi chýbala takáto sloboda. Po osprchovaní sa mi začali venovať. Bol som trocha rozrušený, ale po pustení hudby tantric sexuality som sa maximálne uvoľnil.

Priebeh Nuru masáže

Obe 19 ročné kočky si povedali, že sú dovolené všetky dotyky, okrem ich intímnych partií. Masáže sa ujala najprv blondína s krásnymi krivkami a plným poprsím. Neodolal som a hneď som jej začal masírovať jej krásne prsia. Bola ticho ako aj jej kamarátka. Do varu sa mi hneď dostala moja mužská pýcha. Po masírovaní intímnych partií som už veľmi túžil.

Rusovláska sa mi venovala zatiaľ iba dotykmi na mojich stehnách a celom tele. Bolo cítiť ,že s masážou tohto druhu majú bohaté skúsenosti. Pridala sa aj druhá na môjho fešáka. Ladnými pohybmi rúk sa mi už venovali naplno. Už už som dosahoval vrchol, no oni mi ho hneď upokojili a predĺžili slasť na dlhšie. Prsia rusovlásky neboli veľké ale bola moc sexy kočka. Jej bradavky boli oveľa navretejšie ako blondíny.

Trocha som sa aj pousmial, keď toto divadlo sledovala aj ich mačka. Krásne chudé telo sa posypalo husou kožou, zjavne bola viac vzrušená ako blondínka. Aj sa mi viac páčila, hoci o ich kráse som nemal ani najmenšie pochybnosti. Spoločné intímne chvíle v trojici mi už chýbali. Mne to však neubralo na vzrušení .Po niekoľkých extáznych momentoch som sa konečne dočkal aj vyvrcholenia. Veď napokon, o tom nám aj išlo. Uvoľnujúca sexuálna energia mi zaliala celú hruď .Kočky sa len pousmiali a ešte chvíľu mi ho veselo masírovali až kým nevytiekla posledná kvapka životodarnej tekutiny. Táto nová skúsenosť mi značne pomohla odhaliť tajomno ukryté aj vo mne.

Záver erotickej masáže

Bol som kočkám vďačný za túto skúsenosť. V krátkosti mi ešte povedali, že sa daným aktivitám nevenujú pravidelne. Po vzrušujúcich momentoch ma znova v županoch odprevadili von do vestibulu budovy. Takúto skúsenosť vrelo odporúčam každému, kto hľadá nové skúsenosti v intímnej oblasti života.

Masáže Nuru sú podstatne inšie ako som zažil s dvoma kočkami v Bratislave. Vo videách sa vykonávajú s podstatne hustejším olejom, až takmer tak hustým ako je med. A ženy sa po mužskom tele šmýkajú celým telom. Vzniká vzájomná vzrušujúca atmosféra

Erotické inzeráty ponúkajúce tantra masáže vo vašom meste:

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *