Sign In

Blog

Posledné články

Erotická poviedka 04

Nikdy som nič také necítila mimo môjho manžela. No zrazu tu bolo presne to dusno, ktoré som mala vždy pri mužovi, ktorý ma už, už išiel pobozkať. Lenže ja som nepozerala na tvár so strniskom, ale na hladkú pleť, usmiate oči, ktoré sa smiali a vkusne narúžované pery, ktoré sa približovali.

Hanu som poznala roky. Aj jej muža, aj ona môjho. Stretávali sme sa často. Už od vysokej školy sme si rozumeli ako sestry. Občas som ju podržala ja, občas ona mňa. Keď sa u nás zastavila na večeru, príjemne sme všetci podebatovali. A Vlado sa začal obliekať do nočnej.

„Ahojte baby,“ pozdravil, ja som ho pobozkala na rozlúčku. Odhodlaná dopiť s hanou načatú fľašu vína a odprevadiť ju na taxík.

 

„Trápi ma, že to už nie je doma také ako kedysi,“ začala zrazu. Chápala som ju. a vedela som, že túto tému nechcela otvárať pred Vladom. A bola som za to vďačná. Trochu som a zapýrila, ako ružové víno v pohári, prehltla jeho trpkú sladkosť a prikývla.

„Máš pravdu,“ musela som priznať. Ani u nás to už s Vladom nebolo také ako kedysi. Uväznení v rutine, rýchle pusy na rozlúčku, pri príchode a aj za tie som bola vďačná. Mnohí z našich rovesníkov už nemali ani to.

„Uvažovala si aj nad zmenou?“ zaťala Hana do živého. Boli sme najlepšie kamarátky, ale mala som chuť jej naozaj priznať pravdu, že sa vlastne už roky pohrávam s myšlienkou, že Vlada opustím?

Že chcem opäť žiť a nie prežívať dni jeden za druhým? A to napriek tomu, že mi s ním nič nechýbalo. Alebo práve všetko, čo som aktuálne chcela. Ako rozmaznané dievča. Veď práve tiet pocity, že mi nič nechýba, nemám vymýšľať, žijem usporiadaným životom, ktorí by mi iné mohli závidieť, ma vždy vrátil späť do životnej rutiny.

Preto som len nebadane prikývla a pozerala na hanu. Všetko bolo ako v spomalenom zábere. Jej ruka, položila nedopitý pohár na stôl a dotkla sa mojej. „Presne viem, čo myslíš, mám to rovnako.“

Objali sme sa. Tak ako už mnoho ráz pred tým, keď sme cítili veci rovnako, keď sme sa potrebovali podporiť a podržať. A predsa to bolo kúsok iné. Sama som začala vnímať Hanine prsia na mojich. Možno aj preto že, dýchala rýchlejšie. Aj môj dych sa zrýchlil.

Na chvíľku sme sa od seba odtiahli a ja som jej pozerala do očí. Bola krásna. Stále obletovaná a tak zvláštne charizmatická. Zrazu sme už neboli v objatí ako sestry. Držali sme sa za ruky a pozerali si do očí. V obývačke začalo byť dusno. Príjemné, také nevypovedané. Presne to ako keď ste na prvom rande a nie ste si istá, či vás polovička chce rovnako intenzívne pobozkať ako vy ju.

Usmievali sme sa, no dolná pera sa Hane mierne chvela, keď ich od seba oddelila. Bolo to tak erotické a tak nenápadné. Vedeli sme čo príde a mne sa rozochvelo vnútro. Už dlho som nezažila atmosféru nového bozku a keď sa Hanine pery približovali k mojim, privrela som oči.

Naše pery sa po rokoch ocitli na sebe. Ako mäkké vankúšiky. Položila ich jemne a ja som automaticky pootvorila ústa. Jemným vkĺznutím som k sebe pustila jej horúci jazyk.

Chuť bola úplne iná ako kedykoľvek s mužom. Začala som vlhnúť. Ruky sa nám obom zachveli a Hana ma chytila za ramená. Nebolo to bozkávanie, ako s mužom. Nebolo drsné, ale láskavé. Ako keby sa ma na perách dotýkala víla.

Nechala som ju, aby mi bozkávala krk, hrudník, ochutnávali sme svoje telá ako pochúťky. Jej pokožka bola neuveriteľne jemná. Nikdy v živote som nezažívala tak krásne zimomriavky, ako keď som jej postupovala perami dole hrudníkom a pobozkala mäkké vrcholce jej pŕs.

Bola som vzrušená. Chcela som viac. Chcela som toto dobrodružstvo prežiť do konca.

Stiahla som si tričko, rozopla podprsenku a s potešením ju ešte viac pozvala na svoje telo. Bradavky mi lízala neskutočne božsky. Tak ako to žiadny muž nevedel, pretože to poznala len žena. Tričko si stiahla aj ona a ja som konečne na jazyku mala dvorce a bradavky inej ženy.

Úplne iný pocit, ako ochutnávať svoje vlastné. Naše prsia sa k sebe túlili, tlačili, treli. Bolo to tak vzrušujúce, že sme obe jemne vzdychali. Keď som jej zašla rukou do nohavičiek, bola úplne vlhká. Ako ja.

Jej mušlička sa krásne otvárala, cítila som vlhké a horúce pysky. Pritom sme sa obšťastňovali bozkami. „Poď,“ vzala som ju do spálne. Iného chlapa by som si do spálne nikdy nedovolila vziať, ale toto nebola nevera. toto nebolo klamstvo, toto bola skúsenosť. S kamoškou.

Cestou sme si vyzliekli sukne aj nohavičky a dobehli do postele ako dve nahé baby, ako tínedžerky, čo idú vyviesť vtipnú hlúposť. Boli sme telo na telo. Pokožka na pokožke. Dotyky s inou ženou, ma rozpaľovali. Pomalé pohyby, jemné telo, krásne prsia, ktoré sme si navzájom hladkali tak ako sme chceli.

Jej prsty presne udierali na moje citlivé strunky a pritom som ju mohla rovnako krásne dráždiť aj ja. Jej vzdychy ma vzrušovali a keď sa dotkla môjho klitorisu jazykom, zažila som nefalšovaný, rýchly a krásny orgazmus. Hana pokračovala stále intenzívnejšie a len čo dozneli orgazmické sťahy, moje telo preradilo na vyššiu úroveň a rútilo sa v ústrety ďalšej rozkoši.

Prudko som dýchala, stonala, strácala som nad sebou kontrolu a už som sa len chvela potešením. Keď sa ku mne nahá pritúlila, chcela som jej opätovať rozkoš. Nechala ma pomaly vkliesniť si hlavu medzi jej stehná a vychutnať jej si jej vlhkosť na jazyku.

Bolo to vzrušujúce, iné, sama som sa dotýkala pohlavia pri tom, ako som ju privádzala k vyvrcholeniu. Zrazu sa jej chveli stehná, vzdychala a ja som si užívala jej orgazmus rovnako intenzívne ako môj vlastný. Objímali sme sa, hladili a bolo nám krásne.

„Môžeš aj prespať,“ navrhla som jej. Iba ma chytila za ruku.

„Nikdy som nič podobné nezažila,“ šepla. „Nikdy nič tak krásne,“ dodala.

Ja som len opäť raz zacítila horúčosť v lícach a nenápadne prikývla. Usmiala som sa a pohladila jej prsia. Bolo nám krásne a ani jednej sa nechcelo vstať. V tom momente som vedela, že od tejto noci sa ako kamarátky budeme vedieť podržať aj inak. A bola som šťastná.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *