Sign In

Blog

Posledné články

Erotická poviedka 02

Rozťahovala som pred ním nohy, hrýzla si pery. Snažila som sa ho rozptýliť, aby som vyhrala.

Aj dnes vám prinášame erotickú poviedku…

Sedela som s nohami mierne od seba. Čakala som, že sa bude sústreďovať viac na moje telo, ako na hru. Potrebovala som ho už cítiť v sebe, nasať jeho vôňu a ochutnať  pery. Delilo nás už len pár centimetrov od neskutočnej rozkoše.

Je to nepravdivé klišé, že najkrajšie milovanie zažijete ako čerstvo zamilovaní. Možno to je len o tom, že vtedy ešte má človek plnú hlavu lásky, vášne a chuti na toho druhého. No nič z toho sa nemusí rokmi stratiť. Možno stačí iba trochu chcieť. Odložiť mobil z ruky a prestať sa venovať veciam, ktoré nás majú spraviť instantne šťastnými.

Tak ako s Máriom sme sa jedného večera rozhodli odložiť mobily, starosti a vytiahli sme balíček kariet. Ako sme to robili kedysi na letných dovolenkách. Večer sme si otvorili fľašu vína, pustili hudbu a hrali karty. Potom sme sa dlho milovali.

Mário začal miešať karty a ja som sa na neho usmievala. Naliala som nám víno do pohárov. Bola som nadšená, že zrazu svet okolo nás prestal existovať. Pustila som chorvátske melódie, zapálila oheň v biokrbe a sadla si vedľa neho. Všetko zlé bolo za dverami. Žiadne múdre reči na sociálnych sieťach, mobily ležali nepohnute na poličke. Ticho, nenápadne, neprovokovali.

Rozdali sme karty, občas som ho pohladila po ruke, usmiali sme sa na seba. Nehľadeli sme si do kariet ale boli k sebe akosi stále bližšie. Príjemná atmosféra večera nám stúpala obom do žíl.

Mário mi pohladil nohu. prešiel po stehne až k rozkroku. Nevadilo, že mám na sebe len tepláky. Bolo to príjemné. Keď vyhral, spýtal sa ma, či si môže niečo želať. Prikývla som a on si želal, aby som si dala dole tričko.

Sedela som oproti nemu v podprsenke a teplákoch. Možno som ďalšiu hru naozaj vyhrala, alebo ma nechal vyhrať. Neriešila som to, ale ja som si želala jeho tepláky. Teplo z krbu stúpalo, rozohrievalo nám líca ako víno.

Hrali sme sa, žartovali a dotýkali sa našich tiel stále viac a viac obnažených. Neplánovali sme to. Bola to krásna spontánna myšlienka zrodená z túžby po tom druhom. Presne tak intenzívna ako keď po sebe túžia zamilované dvojice. To možno bolo na tom najkrajšie.

Ako mi Mário prešiel jazykom po krku, a po ďalšej výhre mi rozopol podprsenku a ochutnala prsia, bolo len doplnkom. Ostal dlhšie, ako len chvíľu. Poláskal mi bradavky, pobozkal dvorce a jemne oblizol celé prsia v plnej kráse. Bradavky sa mi vzrušili, ale Mário rozdával na ďalšie kolo.

Bola som polonahá, jemu v trenírkach už dávno stuhol penis po tom, ako sa venoval môjmu poprsiu. Hrali sme sa a obdivovali zároveň.

Bolo to niečo nové byť oproti sebe nahí. Hrať sa, rozprávať a pritom vnímať našu nahotu úplne inak, ako keď sa stala len predizbou k milovaniu.

Tak dlho ma pozoroval a ja jeho, až sa erotické napätie v miestnosti dalo krájať. Bola som veľmi vzrušená, keď mi sťahoval nohavičky a prstom prešiel po klitorise. Vošiel ním medzi pysky, kam ľahko vkĺzol, keďže som bola už dlho vlhká a chtivá. Sledovala som jeho telo, jeho pohyby, jeho žiadostivosť v očiach.

Stále sme však neboli nahí. Teda ja áno a on nie. Rozťahovala som pred ním nohy, hrýzla si pery. Snažila som sa ho rozptýliť, aby som vyhrala. Podarilo sa. Omnoho vzrušujúcejšie ako samotná hra bolo napätie. Vydržať tie pohľady, tú nahotu a iskrenie, ktoré sa medzi nami prenášali ako výbuchy statickej elektriny.

Dotýkali sme sa našich tiel. Už sme sa dohrali a pokračovali dotykmi. S úctou, jemnosťou a bázňou.  Zbožňovala som pocit, keď sa na moje telo aj po rokoch pozeral ako na telo jeho bohyne. Chcela som aby bol bližšie, aby bol na mne, konečne skĺzol na mňa.

„Poď za mnou miláčik,“ povedala som. Pritiahla ho na seba. zrazu to bol úplne iný príbeh začínať predohru už bez oblečenia. Každý bežný dotyk bol intenzívnejší. Túžba silnejšia a zo vzrušenia som začínala mať zimomriavky na krku. Sedeli sme pri sebe, bozkávali sa a ja som mu rukou masírovala penis. Jeho prsty roztvárali moju škáročku a ja som sa nevedela tých dotykov nabažiť.

Prechádzali sme si po telách, po horúcej pokožke a ja som sa opäť cítila ako na dovolenke. Vôbec nebolo dôležité, že sa nedá vychádzať z domu, že musím ostať doma a krajinu sužuje stres. Aj tak by som nikam nešla. Chcela som len viac dotykov, viac bozkov, viac dráždenia. Bola som zrazu na skutočnej dovolenke v strede sídliska.

Sviečky na stole horeli a Mário do mňa vnikol. Konečne. Nechala som ho, aby ma naplnil svojou mužnosťou. Láskala som mu hruď, hladila zadok a prežívala to krásne spojenie, ktorému nevyprchalo ani kúsok intenzity a zamilovanosti.

Pritiahla som ho k sebe intenzívnejšie a obrátila na chrbát. Vysadla som na neho a náhlivo sa pritláčala na jeho lono. Hladil mi prsia, stláčal ich a jemne masíroval bradavky. Pozeral na mňa tým krásnym pohľadom. Ani som nevedela, z čoho som viac vzrušená.

Či z toho, ako do mňa vniká a kĺže sa do môjho tela, alebo z toho obdivného pohľadu. No vyvrcholila som. Dlho a intenzívne, stonala som na celú obývačku, ako v chorvátskej chatke. Bola som na dovolenke. rozšírenými zreničkami a zadýchaná som sa pozrela na Mária. Milovala som ho. Kedysi aj dnes. Len s ním sa dalo ísť na dovolenku aj v časoch, keď sú hranice zatvorené.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *