Sign In

Blog

Posledné články

Erotická poviedka 01

Ten okamih nás dokonale ovládol. Tak krásny, vzrušujúci, ako sa dá zažiť len vo chvíľach, keď si ešte nie ste istí, či aj ten druhý chce to, čo vy.

Aj dnes vám prinášame erotickú poviedku…

Stála som pri kuchynskej linke a zalievala mu čaj. Keď ku mne zozadu pristúpil a vošiel mi rukami do vlasov, pocítila som zimomriavky. Do rúk mi vošla slabosť a ja som sa musela oprieť o linku. Bolo to prvý raz, čo sme boli spolu sami u mňa doma. No v tej chvíli som vedela, že to nie je naposledy.

Andrej bol kamarát. Dlhé mesiace sme sa stretávali náhodne, cielene, pri športe. Vždy sme si mali čo povedať. Vždy  mi vedel vyčariť úsmev na tvári, no nikdy som si nemyslela, že mi raz vojde rukami do vlasov a mne na celom tele naskočia zimomriavky.

 

Možno by sa to nikdy nebolo stalo, nebyť toho punču, na ktorý som ho zavolala, keď sme sa vrátili z behu. Možno by sme ostali stále len dobrými priateľmi, no iskra, ktorá preskočila pri varnej doske nebola z plynového sporáka. Bolo čudné, že k horúcemu punču po chvíli chcel aj čaj. Plánoval to. Ale nakoniec ma to tešilo. Išiel so mnou do kuchyne, rozprávali sme sa ako vždy a keď zastal za mnou, dotkol sa mi vlasov, všetko sa zmenilo.

Na chvíľu akoby sa zastavil svet.  Jeho ruky som zacítila zrazu na ramenách. držal ma nežne v objatí odzadu a tvár si zaboril do mojich vlasov.

„Krásne voniaš,“ šepol.

„Ďakujem,“ povedala som mu. Zrazu sme boli oproti sebe. V náručí, v objatí a stále sme boli kamaráti. Bola to chvíľa, ktorá mohla rozhodnúť o všetkom. Stačilo sa odtiahnuť a ostať kamarátmi, no ja som privrela oči a túžobne ho pobozkala. Bozky mi opätoval.

Bolo to krásne, nežné, akoby sme mesiace čakali na túto jedinú príležitosť. Akoby všetky naše rozhovory a úsmevy smerovali k jedinému bodu v celom vesmíre, kedy sa nám mali spojiť pery. Jemne som ústa a nenásilne mu vošla jazykom do úst. Chutil stále punčom.

Nežne mi prechádzal po rukách. Bol jemný a citlivý. Nebral si ma žiadostivo, hoci z neho túžba priam sálala. Ten okamih nás dokonale ovládol. Tak krásny, vzrušujúci, ako sa dá zažiť len vo chvíľach, keď si ešte nie ste istí, či aj ten druhý chce to, čo vy.

Bolo krásne cítiť jeho vyšportované telo, ako si ma privíja na seba. Cez sveter som cítila jeho hrudník a želela si jediné, aby ma nikdy nepustil. Nebolo to rýchle, bolo to krásne. V jeho náručí som sa otočila, aby som mu zaliala čaj a on ma nepustil. Bozkával mi krk a ovoniaval mi vlasy.

Cítila som sa na malú chvíľu ako zamilovaná školáčka, no moje telo túžilo už po niečom omnoho vzrušujúcejšom, ako je len letmý dotyk vo vlasoch. Podala som mu čaj. Chytil ho a spolu s mojou  dlaňou. Pozerali sme sa na seba a obaja vedeli, že sme prekročili hranicu.

Jednou rukou som zatiahla žalúzie na balkóne a nechala sa vysadiť na kuchynskú dosku. Objala som ho rukami aj nohami.

Naše dotyky boli čoraz viac odvážne. Už sme neboli tínedžeri. Obaja sme túžili po tele toho druhého. Po naplnení žiadostivosti, o ktorej sme tak trochu obaja snívali.

Siahol mi pod tričko, pohladil prsia. Zaklonila som hlavu a dovolila mu, aby mi pohladil bradavky. Neodohnala som ho, ani som nechcela, aby prestal. Bol posmelený punčom a ja vianočnou atmosférou. Nechcela som byť sama, chcela som, aby ma niekto miloval.

Tak ako mi to práv dokazoval Andrej. Stiahol mi tričko. Zachvela som sa od vzrušenia aj ostychu. Bolo to prvý raz, čo videl moje drobné prsia, ale jemne ich pobozkal, teplým dychom mi dokonale nabudil bradavky a smeroval dole k pupku. Jeho pery som si zamilovala na prvý raz. Neboli úžasné len pri bozkávaní, ale aj na mojom tele.

Keď mi začal sťahovať legíny aj s nohavičkami, mi nebránila som sa. Ani keď moje pysky jemne roztiahol jazykom. Hladila som jeho krk a ramená. Ticho som vzdychla a tešila sa z toho, ako si ma vychutnáva. Hladil mi stehná, rozkrok, zadoček sa pod jeho jazykom dokonale roztápal.

Pritiahla som si ho späť na ústa. Začala mu rozopínať nohavice. Pomohol mi s nimi, zatiaľ čo som mu cez hlavu pretiahla tričko. Vkĺzol do mňa. Bol presne v takej výške, aby ma naplnil priamo tu. Na kuchynskej linke. To krásne prvé vniknutie, jeho horúčosť.

Naše pohľady a spájali. Pozerali sme si do očí. Obdivovali si telá a pomaly sa milovali. Bolo krásne cítiť stúpajúcu rozkoš, ten plameň, ktorý naše telá doslova spaľoval. Andrej zrýchľoval. Chytil ma pod zadkom a zakvačila som sa mu o ramená. Nadvihol ma a ja som sa na malú chvíľu ocitla vo vzduchu, len na jeho penise, podopieraná jeho dlaňami. Pritúlila som sa k nemu.

Pritláčala si klitoris oproti jeho telu. Nevedela som, čo sa to so mnou deje. Vzrušenie narastalo. Vyvrcholenie bolo na blízku. Obaja sme cítili tú vzájomnú slasť. Užívali si pocit, ako naše telá do seba zapasovali. Ako sa k sebe hodia, ako dokonale si vychádzame v ústrety.

Milovanie bolo nádherné. Iba ma zdvihol a preniesol na gauč v obývačke. Roztiahla som nohy doširoka a nechala ho do seba vstupovať čoraz prudšie, až kým sme obaja slastne nezavzdychali a neocitli sa pred bránami vyvrcholenia.

Dýchali sme si v náručí. Bez slov. Nahí, rozpálení, hladkali sme sa po tele.

Pozerali sme si dlho do očí a nikto z nás nechcel hovoriť o tom, čo sa práve stalo. Usmievali sme sa a boli sme šťastní. To stačilo. O niektorých veciach sa jednoducho nehovorí. Až keď sme sa obliekli, dopil čaj a odišiel naspäť domov, som si uvedomila, ako nám počas celého milovania hrala na poznadí pesnička Last Christmas.

Odteraz bude mať pre mňa úplne iný rozmer. Aj keď som vedela, že to s Andrejom nebolo naposledy. A mohla som sa o niečo viac tešiť na Vianoce.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *